RC revue

» Ke stažení


Soubory ke stažení


Zde uvedená videa jsou určena pro osobní užití čtenářů - návštěvníků webu. Jejich publikování na jiném místě, jinou formou nebo jakékoli komerční využití i jejich částí bez písemného souhlasu redakce RC revue není dovoleno a bude kvalifikováno jako porušení autorských práv. Pokud chcete použít odkaz na některý z uvedených souborů, směrujte ho prosím na stránku s přehledem, kde je příslušný záznam uveden i s popisem. Připomínky na administrátora sekce - download@rcrevue.cz .

Soubory jsou řazeny podle data vyjití čísla časopisu, v němž najdete příslušný článek, jméno autora odpovídá článku v časopise. Datum na konci videa vyjadřuje dobu, kdy byl snímek pořízen (některá videa byla natočena dodatečně).


Vyskytly se problémy se zobrazením zde uvedených videí? Zkuste naistalovat starší freewareové kodeky "All in 1"  odsud, odkaz je na obrázku.  Instalační soubor v archivu ZIP, velikost 9,7 MB. 


Zde najdete novější kodeky FFDShow pro zobrazení videí, mateřskou stránku stránku s aktuální verzí najdete tady. Odkaz přímo na kodeky v archivu ZIP je na obrázku, velikost přibližně 4,1 MB.